Automatyczne nawodniania i studnie

Wykonujemy automatyczne nawodnienia w wersji prostej i taniej ale również rozbudowane systemy nawodnień ze sterowaniem komputerowym. Oparty jest na rozszerzonych funkcjach ze sterowaniem wilgotnością i czujnikami deszczu, a nawet kontrola przez internet. Dziś technika szybko się rozwija i musimy za nią nadążyć. Często klienci pytają o sterowanie z pilota i mamy na to rozwiązania. Jeśli klient sobie życzy pełną obsługę z wykopaniem studni głębinowej również tego dopilnujemy. Wielokrotnie musieliśmy czekać kilka tygodni na odwiert studni u studniarza . Rozwiązaliśmy ten problem i rozwinęliśmy działalność o odwierty studni głębinowych i abisyńskich. Posiadamy wiertnicę płuczkową, którą wykonujemy odwierty do 40 m. Wyjątkowa konstrukcja wiertnicy pozwala nam dotrzeć w trudne miejsca . Poza tym zapewniamy klientom pełny zakres usług nawodnienia i zasilania w wodę . A najważniejsze, że staramy się wykonać zlecenie w szybkim terminie . Nasi klienci od ogrodu ZAWSZE OBSŁUGIWANI SĄ PILNIE ! – POZA KOLEJNOŚCIĄ . Zapewniamy również filtry do studni, podłączenie pompy do nawodnienia, zabudowę studzienki oraz naprawę trawnika po wszystkim.

Korzystamy z najlepszych firm w branży nawodnień . Dlaczego ? – odpowiedź jest prosta , za dużo jest później serwisów i napraw w przypadku dobrania złych materiałów wynikających z braku doświadczenia klienta , nie rzadko systemy firm „marketowych” , które często podlegają awariom. Nie zastawiamy klienta z problemami doboru nawodnienia, zraszaczy ,pompy , czy studni lub innych decyzji które musiałby podjąć sam nie posiadając doświadczenia i wiedzy . Zawsze staramy się podpowiedzieć lepsze rozwiązania . Goldan-Ogrody to firma , która stale się rozwija i dzięki temu zawsze wychodzi do klienta z nowymi ale przetestowanymi pomysłami . Serwisujemy nawodnienia automatyczne od wielu lat . Obsługujemy również szkoły i instytucje państwowe na co mamy potwierdzenia pisemne .

1 thought on “Automatyczne nawodniania i studnie

  • Firma Goldan-Ogrody wykonywała u nas, na już istniejącej aranżacji, nawodnienie trawnika. Wszystko odbyło się zgodnie z uzgodnionym zakresem prac i harmonogramem ich wykonania. Bez żadnych opóźnień i dodatkowych trudności piętrzących się na etapie wykonawstwa jak to często bywa.
    Rozpoczęło się od wizyty i wstępnym omówieniu zasad realizacji prac, przy czym zostały uwzględnione wszystkie nasze oczekiwania co do zakresu usługi. Właściciel firmy w sposób fachowy odpowiedział na wszystkie nasze pytania i wątpliwości, doradzając jak najlepsze rozwiązania w stosunku do naszych możliwości. Miło było patrzeć jak szybko prace posuwają się do przodu oraz na panujący w ich trakcie porządek. Należy dodać, że żadna z już istniejących aranżacji kwiatowych i roślinnych nie została zniszczona ani pominięta w nawodnieniu, a zastosowany w systemie czujnik deszczu pozwala na zmniejszenie zużycia wody, gdy nie ma potrzeby nawadniania trawnika.
    Naszym zdaniem firma Goldan-Ogrody jest godna polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.